| Rodinné domy na klíč | Rekonstrukce bytů | Hromadný e-mailing | HD Filmy |
Registrace WAR WEB-SEO - Registrace

Svým přístupem na „WAR WEB-SEO“ souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte „WAR WEB-SEO“, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom vás o této změně informovali. Přesto je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním „WAR WEB-SEO“ s nimi souhlasíte.

Naše fóra beží na systému phpBB, což je řešení internetového fóra, které je vydané pod licencí „General Public License“ a které je možno stáhnout z www.phpbb.com. phpBB software pouze zprostředkovává internetové diskuze. Pro další informace o phpBB navštivte: http://www.phpbb.com/.

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí „WAR WEB-SEO“, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlasíte s tím, že „WAR WEB-SEO“ má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože „WAR WEB-SEO“ ani phpBB neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá „WAR WEB-SEO“ ani phpBB zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.Kliknutím na tlačítko "Souhlasím s těmito podmínkami",souhlasíte se všemi Veřejnými obchodními podmínkami firmy Hadys corp. s.r.o (dále jen provozovatel). Souhlasíte s nimi bez nátlaku a z vlastní vůle!

Registrací a příjmem našich emailů,nám pomůžete v chodu našeho fóra. Díky tomu zde můžeme mít registraci ZDARMA.
Po registraci, Vám bude chodit reklamní a obchodní sdělení od společnosti Hadys corp.s.r.o.

Pokud NECHCETE dostávat reklamní emaily, klikněte ZDE a vytvořte si email pouze pro registraci.

Veřejné obchodní podmínky jsou k nahlédnutí
ZDE


 
cron