| Rodinné domy na klíč | Rekonstrukce bytů | Hromadný e-mailing | HD Filmy |
phpBB Smartfeed

Protože nejste přihlášen nebo vám to nedovoluje váš uživatelský status na fóru, můžete odebírat novinky jen ze seznamu veřejných fór, který je zobrazen dole. Prosím, přihlašte se nebo se zaregistrujte, pokud chcete odebírat také neveřejná fóra.

Mnoho lidí objevuje výhody syndikovaných zdrojů novinek. S pomocí zdroje novinek nemusíte navštěvovat web, abyste si přečetli jeho obsah. Toto rozhraní vám umožní velmi jednoduše vytvořit váš osobní zdroj novinek a zobrazit aktuální příspěvky z vaší čtečky novinek. Pro registrované uživatele je povolené ověřování, které vám umožní zobrazit příspěvky ve fóru, které ostatní nemusí být schopni číst.

Výběr fór


Vemte prosím na vědomí, že zobrazené kategorie a fóra jsou pro ty, kdo mají oprávnění k jejich čtení. Vybírání fór je vypnuto v případě, že vyberete možnost "Jen témata v záložkách".

Tučně zvýrazněná jména fór, pokud nějaká jsou, jsou fóra, která administrátor požaduje, aby byla obsažena ve všech zdrojích. Tyto fóra nelze odebrat z výběru. Jména fór, jejichž text je přeškrtnutý, jsou zakázána administrátorem pro prezentaci ve zdrojích novinek a proto je nelze vybrat.


Download zdarma


Ostatní


phpBB


Filtry příspěvků


Zahrne příspěvky ve vybraném časovém rozsahu do současnosti. Bez ohledu na zobrazený časový rozsah je na tomto fóru nastaven limit 30 dnů, po kterém nebude načten žádný příspěvek. Je to nutné z důvodu, aby načítání zdrojů nezpomalovalo celkový přístup do tohoto fóra.

Pokud necháte pole prázdné, ve zdroji bude moci být zobrazeno jakékoliv množství položek.

Další kritéria


Tradiční pořadí je výchozí pořadí používané v phpBB 2, což je pořadí kategorií, pořadí fór, čas odeslání posledního tématu (sestupně) a čas odeslání příspěvku.

Poznámka: Pro zajištění odpovídajícího vykreslení, v případě, že příspěvek musí být zkrácen, bude z příspěvku odstraněno HTML.

Formát & kontrola přístupu


Vemte prosím na vědomí, že množství aplikovaného stylu novinek je ve skutečnosti závislé na možnostech vaší čtečky. Velká většina čteček nepoužije všechny HTML styly. Více informací se dozvíte, pokud přejedete kurzorem přes text stylu.Generovat & otestovat


Pro zkopírování klikněte na URL. Všechen text bude automaticky vybrán. Potom ho zkopírujte a vložte do vaší čtečky novinek.


Otevře URL na nové stránce ve vašem prohlížeči. Zdroj bude pravděpodobně vypadat lépe ve čtečce novinek.

cron